Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

S/S Struktur bölməsinin və vəzifəsinin adı Dövlət qulluqçusunun adı və soyadı

Telefon

020-29

1 İcra hakimiyyətinin başçısı Camalzadə Mərdan Talıb oğlu 6-49-35
2 Başçının 1-ci müavini Feyzullayev Rəhman İbrahim oğlu 6-62-17
3 Başçının müavini-sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri Mahmudova Pərvin Şərif qızı 6-61-97
4 Başçının müavini-ictimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri Veyisova Xəyalə Qiyas qızı
6-61-17
5 Sektor müdiri-baş mühasib İsmayılzadə Nihad Fariz oğlu 6-48-47
6 Başçının köməkçisi
Cəfərov Səməd Qardaşxan oğlu
6-49-35
7 Böyük məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi   6-44-59
8 Aparıcı məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu
Niftəliyeva Xəyalə Aleksandr qızı
6-44-59
9 Baş mütəxəssis

 

 
İNFORMASİYA TƏMİNATI VƏ TƏHLİL SEKTORU
10 Sektor müdiri
Əhmədli Yusif Elçin oğlu
6-61-95
11 Aparıcı məsləhətçi Məmmədov Vasif Mirzə oğlu 6-61-95
ƏRAZİ İDARƏETMƏ VƏ YERLİ ÖZÜNÜİDARƏETMƏ ORQANLARI İLƏ İŞ ŞÖBƏSİ
12 Şöbə müdiri   6-62-16
13 Baş məsləhətçi Umudov Nicat Kərim oğlu 6-47-33
14 Böyük məsləhətçi
Teymurov Vahid Ərzuman oğlu
6-47-33
HÜQUQ ŞÖBƏSİ
15 Şöbə müdiri
Məhəmmədov Vasif Ağəli oğlu
6-43-45
16 Məsləhətçi Məmmədov Vüsal Rasim oğlu 6-50-39
İCTİMAİ-SİYASİ VƏ HUMANİTAR MƏSƏLƏLƏR ŞÖBƏSİ
17 Şöbə müdirinin müavini-dini qurumlarla işin təşkilatçısı Həsənov Murad Azad oğlu 6-46-13
18 Baş məsləhətçi Tağıyev Seymur Etibar oğlu 6-57-40
19 Baş məsləhətçi Nağıyev Tural Abbas oğlu 6-44-09
20 Baş məsləhətçi Məmmədov Kamil Əbülfət oğlu 6-44-09
SOSİAL-İQTİSADİ İNKİŞAFIN TƏHLİLİ VƏ PROQNOZLAŞDIRILMASI ŞÖBƏSİ
21 Şöbə müdirinin müavini Rüstəmov Namiz Alı oğlu 6-62-13
22 Baş məsləhətçi
Qafarov Şövqi Ənvər oğlu
6-43-36
23 Baş məsləhətçi Xəlilov Semral Rauf oğlu 6-44-45
24 Baş məsləhətçi Həşimzadə Nahid Fazil oğlu 6-44-45
25
Aparıcı məsləhətçi
Əliyev Əli Əlisurət oğlu
6-43-36
VƏTƏN MÜHARİBƏSİ İŞTİRAKÇILARI VƏ ŞƏHİD AİLƏLƏRİ İLƏ İŞİN TƏŞKİLİ ŞÖBƏSİ 
26 Şöbə müdiri Bayramov Zinhar Beydulla oğlu 6-61-87
27 Böyük məsləhətçi Abbasov Famil Rəsul oğlu 6-61-87
MEMARLIQ VƏ TİKİNTİ ŞÖBƏSİ
28
Şöbə müdiri-baş memar
Əhmədov Sahid Abuseyid oğlu
6-62-18
29
Böyük məsləhətçi (mühəndis)
Şıxıyeva Diana Şirin qızı
6-62-18
30 Aparıcı məsləhətçi Vahidov Ramil Davud oğlu 6-62-18
SƏNƏDLƏRLƏ VƏ VƏTƏNDAŞLARIN MÜRACİƏTLƏRİ İLƏ İŞ ŞÖBƏSİ
31 Şöbə müdiri Məmmədova Aynur Vaqif qızı 6-62-14
32 Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı) Əhmədova Rəmziyyə Bahadır qızı 6-43-35
33 Məsləhətçi Teymurzadə Teymur Abdul oğlu 6-62-14
34 Məsləhətçi Süleymanov Aslan Süleyman oğlu 6-62-14
XİDMƏT HEYƏTİ
35 Baş mütəxəssis-komendant Məmmədli Zəka Fazil oğlu 6-61-93
36 Baş mütəxəssis-sürücü Kərimov Mahir Sənan oğlu
6-61-93
37
Baş mütəxəssis-sürücü
Məmmədov Cavad Çöllər oğlu 6-61-93
38 Baş mütəxəssis-sürücü Alyarov Qərib Nürəddin oğlu 6-61-93
39 Baş mütəxəssis-sürücü   6-61-93

 

Keçidlər